Opis platformy Smart Trade

Platforma Smart Trade dzieli się na dwa połączone ze sobą tematy, czyli platforma ICO do zakupu tokenów TRADE czyli STS (Smart Trade Coin) oraz aplikacja do handlu i arbitrażu na giełdach czyli STC.

Każdy z tych tematów posiada swój własny plan marketingowy i system poleceń. Czyli na przykład nie trzeba używać aplikacji aby zarabiać na poleceniach zakupu tokenu. Są jednak ze sobą połączone i zależne od siebie.

Najważniejszą częścią systemu jest jednak platforma w formie aplikacji do handlu, która umożliwia połączenie z Twoimi kontami na wielu giełdach kryptowalutowych.

Platforma do arbitrażu i handlu STC

Bezpieczna. Potężna. Szybka.

STC to oprogramowanie do optymalnego zarządzania wartościami kryptograficznymi, upraszczające analizę i przegląd rynku. Dokonuj transakcji bez marnowania czasu i zwiększaj zyski dzięki naszym zautomatyzowanym narzędziom.
Image
Jesteśmy na bardzo innowacyjnym i rozwijającym się rynku! Wykorzystaj różnice kursów młodych kryptowalut na giełdach na swoją korzyść i rozpocznij historię sukcesu na rynku kryptograficznym za pomocą oprogramowania Smart Trade!

Wszystko na pierwszy rzut oka

Każda Giełda ma inny interfejs i przez większość czasu dostęp jest skomplikowany i mylący. Dzięki platformie Smart Trade możesz zarządzać wszystkimi swoimi giełdami i funduszami za pomocą jednego interfejsu, gdy tylko raz połączysz swoje giełdy. Wiele ważnych funkcji i narzędzi analitycznych, takich jak wykresy, księgi zamówień, historia handlu itp. Jest już dostępnych w podstawowej wersji platformy Smart Trade. Pulpit jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i intuicyjny.

Działanie jak profesjonalista

Pełna wersja oprogramowania skanuje dla Ciebie różnice kursowe na najważniejszych giełdach. Korzystając z naszych zautomatyzowanych narzędzi, takich jak handel Arbitrażowy, możesz skorzystać z różnic kursów, dokonując zakupu i sprzedaży zgodnie z własnymi preferencjami. Oprogramowanie wykonuje tę transakcję tylko wtedy, gdy można to zrobić po obu stronach. Zarabiasz więc wolny od ryzyka zysk z różnicy cen (spread)

Ukryte koszty nie są inteligentne

Ponieważ platforma Smart Trade przetwarza sygnały jednokrotnego handlu, transakcje są realizowane bezpośrednio na jednej lub dwóch giełdach. Nie pobieramy żadnych opłat i nie pobieramy prowizji od dokonanych transakcji. Ponadto wynikająca z tego opłata za wymianę w Arbitrage Trading jest już obliczana, gdy wstępnie ustawisz koncentrację na zyskach. Więc zawsze masz pełną kontrolę kosztów i nie będziesz niespodziewanie zaskoczony!

Smart Trade - czas to pieniądz

Różnice cenowe w handlu arbitrażowym trwają bardzo krótko. Szybkość wykonywania transakcji jest zatem decydującym czynnikiem dla maksymalizacji zysku. Ponadto w innych formach handlu momenty, w których handel może zostać zrealizowany, są krytyczne, a bardzo niewielu naszych klientów ma czas na czekanie przed komputerem przez cały dzień. Nasze oprogramowanie jest przeznaczone do wykonywania transakcji niemal w czasie rzeczywistym.

Jeszcze większa przejrzystość i bezpieczeństwo.

Twoje środki są u nas bezpieczne.

Aby zarządzać swoimi kryptowalutami na giełdzie, połącz swoje konta z oprogramowaniem. Działa to poprzez implementację tak zwanych kluczy API. Te klucze API są przechowywane tylko lokalnie na Twoim komputerze i nie są zarządzane centralnie na serwerze. Zatem STS nie ma własnego dostępu do twoich zasobów - tylko własny terminal klienta może nim zarządzać.

Image
Image

Śledź swoje Expert - Copy Trading.

Aby skutecznie handlować na rynku kryptograficznym, potrzebne jest pewne know-how. I nawet dzięki naszym zautomatyzowanym narzędziom, wcześniejsza wiedza i aktualne warunki rynkowe wymagają ciągłego dostosowania. I oczywiście wśród ekspertów zawsze są jedni z najlepszych. Aby zmaksymalizować korzyści płynące z oprogramowania dla wszystkich klientów, możesz teraz śledzić najlepszych sprzedawców Smart Trade Platform w swoich preferencjach. Przydzielona część twojego kapitału zostanie następnie sprzedana dokładnie tak, jak ci eksperci handlują swoimi własnymi wartościami.

Podążamy za technologią.

Warunki rynkowe ciągle się zmieniają, podobnie jak możliwości techniczne. Aby zapewnić najlepsze możliwe wyniki i najnowszy stan wiedzy, szwajcarski zespół programistów stale pracuje nad dalszym rozwojem oprogramowania. Dzięki temu automatycznie otrzymasz regularne aktualizacje.

Image